U bent nu hier: over Q.T.H. > Organisatie
Organisatie

Quality Tools Holland B.V., in 1993 begonnen als eenmanszaak door Jeroen Tepas, is heden ten dagen een gerenommeerde technische groothandel in verspanende, in- en opspannende gereedschappen. Quality Tools Holland importeert voornamelijk van innovatieve producenten uit Europa en Amerika kwalitatief hoogwaardige gereedschappen welke voornamelijk in Nederland op de markt worden gebracht.

Het team medewerkers die voor u klaar staan, bestaat uit:

Tony Braspenning

Expert buitendienst regio Zuid Nederland

tbraspenning@qualitytoolsholland.nl

Sander Jacobs

Expert buitendienst regio midden Nederland

sjacobs@qualitytoolsholland.nl

Jeroen Tepas

Directeur en expert Spantechniek

jtepas@qualitytoolsholland.nl

Michiel van Exsel

verkoop- en inkoop binnendienst

mvexsel@qualitytoolsholland.nl

Adri Pulles

Expert binnendienst

apulles@qualitytoolsholland.nl

Roosmarijn Tepas- van Kralingen

Boekhouding

rtepas@qualitytoolsholland.nl